Hakkımızda

Gençlerin akademik çalışmalara erken yaşta başlamalarını önemsiyor ve onlara gerekli fırsatlar sunulduğunda harika işler çıkaracağına inanıyoruz.

Global Young Scholars Programı öğrencilere ilgi duydukları ve merak ettikleri bir alanda, akademik danışmanlar gözetiminde, üniversite ortamında akademik araştırma yapma imkanı sunar. Öğrencilerin ilgi alanlarını, tutkularını keşfetmelerine, üniversiteye hazır olmalarına ve kendilerini geliştirmelerine katkı sağlar.

Global Young Scholars hem öğrenme tutkusu olan hem de başarılarını kanıtlamış ve kendini bir üst seviyeye çıkarmak isteyen öğrenciler için hayat boyu kullanabilecekleri bir tecrübe ve gelecekteki hedeflerine ulaşabilmeleri için gerekli akademik altyapı sunar.

Global Young Scholars Programı aracılığıyla, öğrenciler sadece akademik deneyimlerini ve araştırma becerilerini geliştirmekle kalmaz, aynı zamanda alanlarında tanınmış profesörlerden rehberlik, deneyim ve ilham alırlar. Amacımız, olağanüstü lise öğrencilerine çok çeşitli akademik alanlarda zorlu ve titiz araştırma fırsatları sağlamaktır.